Pokoje Hotelowe - Zajazd pod Żurawiem

Nowoczesny i elegancki. Dla Państwa wygody wybraliśmy lokalizację w centrum Polski. Hotel Zajazd Pod Żurawiem idealnie łączy nowoczesność z klasyczną tradycją i wygodą. Miejsce  o wysokim standardzie. Dla naszych Gości przygotowaliśmy wygodne, duże  klimatyzowane pokoje.

Hotel Zajazd Pod  Żurawiem jest więc idealnym wyborem dla tych, którzy przykładają wielką wagę do miejsca, w którym chcą odpoczywać, bądź zorganizować dowolnego rodzaju wydarzenie. Wybierając hotele i analizując ceny warto zadbać o to, by wizyta w niej mogła odbywać się w doskonałych warunkach. Zapewnia to nasz hotel, zachowując jednocześnie atrakcyjny  standard swojej oferty do ceny. Znalazłszy się między Łodzią a Warszawą na trasie nr 72 łatwo do niego dotrzeć z centrum, a potem rozpocząć przemierzanie rozpoczynających się nieopodal szlaków. Wybierz doskonałą wygodę, lokalizację i start do dalszej podróży.

Zapraszamy.

ADRES:

Zajazd pod Żurawiem
Ścieki 25
96-200 Rawa Mazowiecka
tel: +48 46 814 48 87

Projekt: Zwiększenie atrakcyjności turystycznej Gminy Rawa Mazowiecka dzięki dostosowaniu Zajazdu pod Żurawiem do nowych usług turystycznych

Tarcza finansowa 2.0.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego,,Tarcza  Finansowa2.0 "z Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro,Małych i Średnich Firm udzieloną przez P.F.R S.A.